AD-FI

سامانه مدیریت WiFi در اماکن عمومی

وایرلس عمومی چیست؟

سرویس public wifi، را می‌توان در مکان‌های عمومی معروف مانند فرودگاه‌ها، کافی شاپ‌ها، مراکز خرید، رستوران‌ها و هتل‌ها پیدا کرد که به شما امکان دسترسی رایگان به اینترنت را می‌دهد. این «هات اسپات‌ها» به قدری گسترده و رایج هستند که اغلب افراد تا از وجود آن‌ها باخبر می‌شوند، به‌سرعت از آن‌ها استفاده می‌کنند.

در کشور ما نیز مانند سایر کشورها در سال‌های اخیر، نیاز به استفاده از اینترنت در مکان‌های عمومی مثل کافه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و… افزایش چشمگیری داشته است. امروزه مشتریان نیز اماکنی را ترجیح می‌دهند که سرویس وای فای عمومی داشته باشند. بنابراین، صاحبان کسب‌وکارها بهتر است جهت توسعه کارشان، اقدام به خرید خدمات اینترنت public wifi نمایند.

سرویس وای فای عمومی، قابلیت استفاده چند صد کاربر به طور همزمان را دارد و دقیقاً به همین دلیل، نکات امنیتی زیادی در آن رعایت می‌شود. این مسئله نه‌تنها برای کاربران اهمیت زیادی دارد، بلکه از نظر حفظ امنیت صاحبان کسب‌و‌کار نیز مهم است و حتماً باید رعایت شود. به این منظور، بهتر است وای فای عمومی به صورت کنترل شده در اختیار کاربران قرار بگیرد. اگر این گونه نباشد ممکن است جرائمی توسط کاربران برنامه‌ریزی شود که مسئولیت آن متوجه مدیر رستوران یا آن مکان عمومی خواهد بود.

دیتا نامحدود

امکان سفارش حجم به مقدار موردنیاز

اتصال سریع

ثبت اطلاعات اولیه در کوتاه ترین زمان

مدیریت کاربران

تعریف لیست سیاه و مشاهده فعالیت های کاربران

امنیت

رمزنگاری داده 
Public Wi-Fi، سرویس وایرلس عمومی است که در مکانهایی که AD-FI در آنجا تجهیز شده باشد، عموم مردم می توانند به سرویس Wi-Fi متصل شده و از خدمات اینترنت پرسرعت استفاده نمایند.

مراحل فعالسازی

نصب و راه اندازی روتر AD-FI در شبکه شما
کاربر WiFi دستگاه خود را فعال کرده و به وای فای بدون رمز با نام سازمان شما متصل می شود.
سیستم بدون نیاز به نصب هر نرم افزاری و به صورت اتوماتیک وارد صفحه اطلاعات میشود، این صفحه بطور کامل قابل شخصی سازی خواهد بود و اطلاعات کسب و کار شمارا به کاربر نشان میدهد.
در این مرحله پس از وارد کردن اطلاعات یک پیام حاوی کد اهراز هویت به شماره موبایل کاربر ارسال می شود و عوض کلوپ مشتریان شما میشود. سپس با وارد شدن به اینترنت به شکل خودکار ، سایت یا صفحات اجتماعی شما نمایش داده می شود.
کاربر از این لحظه امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت و مدیریت شده را دارد.

برخی از مکان های اجرا شده

دنیای آرزو

ساری

آوا سنتر

تهران

فراز لاله زار

تهران

آیا می خواهید تجارت خود را توسعه دهید؟

ما با هم میتوانیم انرا انجام دهیم

فهرست